İl Müdürü Kurşun Taşeli Bölgesinde Devam Eden Yatırımlarda İncelemelerde Bulundu Foto Galeri: İl Müdürü Kurşun Taşeli Bölgesinde Devam Eden Yatırımlarda İncelemelerde Bulundu

Bölgede yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Kurşun; “Bölgemizde vermiş olduğumuz sağlık hizmetlerimize yenilikler eklemeye devam ediyoruz. Son olarak bu yeniliklere Güneyyurt aile sağlığı merkezi ve acil sağlık hizmetleri istasyonu kompleksi, Ermenek acil sağlık hizmetleri istasyonu ve Kazancı beldemiz iki hekimlik aile sağlığı merkezi ile acil sağlık hizmetleri istasyonu yatırımlarımızı devreye almıştık. Yapımı tamamlanan Ermenek acil sağlık hizmetleri istasyonumuzun mefruşat işlemleri tamamlandıktan sonra en kısa sürede halkımızın hizmetine almış olacağız. Diğer tesislerimizin de inşası tüm hızıyla devam etmektedir. Bu tesislerimizin tamamlanmasıyla bölgemizin sağlık ihtiyaçlarını karşılama da olumlu sonuçlar elde edeceğiz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.
İncelemeler sırasında Kurşun’a İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Cemal Korkmaz ve sağlık yöneticileri eşlik etti.