İl Müdürü Mehmet Çalışkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı Foto Galeri: İl Müdürü Mehmet Çalışkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü hizmet binası ile Karaman Rehberlik ve Araştırma Merkezinde çalışan kadınlarını ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadınların hayatın her alanında üstlendiği görevlerin önemli olduğunu vurgulayan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, "Toplumumuzun en önemli yapı taşı olan ailenin çatısını oluşturan kadınlarımız, çocuklarımızı eğiten ve yetiştiren ilk öğretmenleridir.  Kadınlarımız eştir, aile içerisinde dertlerimizi, sevinçlerimizi ve sorumluluklarımızı paylaşır. Kısacası kadınlarımız cennetin habercisidir. Siz değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü hizmet binası ile Karaman Rehberlik ve Araştırma Merkezinde çalışan kadınlar ise bu ince davranışından dolayı İl Müdürü Mehmet Çalışkan'a teşekkür etti.