Taşeli’nin gözde ilçelerinden biri olan Ermenek’te başkanlık yarışına bir aday daha dahil oldu. Turizm sektörüne yıllarını veren İzzet Battır, İYİ Partinin Ermenek Belediye Başkan adayı oldu.

İzzet Battır kimdir?

Ermenek 1969 doğumluyum. İlk Orta ve lise öğrenimimi Ermenek’te tamamladım. Aldığım eğitimler sonrası uzun yıllar Bursa Uluslararası otel zincirlerinde Genel Müdürlük Uluslararası & Diplomatik İlişkiler Satış Müdürlüğü ve Turizm Koordinatörlüğü yaptım. Sürdürülebilir Turizm alanında Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Sekiz ili kapsayan Güney Marmara Turistik Otelciler Birliği (GÜMTOB) GYK üyesiyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.
Gerek yurt içi, gerekse yurt dışında turizm alanında edindiğim bilgi çalışma ve yöneticilik tecrübelerimi; Cennet ilçemizde önem ve aciliyet gerektiren projeler için ve yüzünü turizme dönmüş  ;  vefa borcumuzun asla bitmediği ve bitmeyeceği memleketimde kullanmak üzere geldim. Daha güzel daha modern ve daha yaşanabilir Ermenek için desteklerinizi bekliyorum. Saygılarımla. desteklerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Projelerim:

1-Aktif Olan Caddelerimiz Daha Kullanılır Hale Getirilecek, 2-İş Yerlerinin Çoğaltılması Ve Ticaretin Hak Ettiği Yere Getirilmesi 2-Şadırvan Sokağın Turizme Kazandırılması 3-Yapılacak Ahşap Evlerle Santral Parkın Turizme Kazandırılması 4-Göl Kenarının Konaklama İçin Ahşap Evlerle Ve Tesislerle Kullanımı 5-Yeni Mezarlık Alanları Yaratılacak 6-Emekli Ve Öğrencilere Yönelik Lokaller 7-Spor Ve Sanat Projeleri Hayata Geçirilecek 8-Ana Kucağı Kreşleri 9- Yamaç Ve Dağ Sporları Aktif Hale Getirilecek 10-Off Road Ve Motocross Resmi Rotaları Belirlenecek 11-Kayak Merkezimizi Yenileme Geliştirme Projeleri 12- İlçemize Yakışır Yeşil Yaşam Alanları 13-Pazar Yeri Çalışmalarına Hız Verilecek 14-Antik Ve Tarihi Mekanlar Gezilebilir Hale Getirilecek 14-Hayvan Barınakları İle Hayvanlarımız Huzur İçinde Olacak 15- Başta Üzüm Olmak Üzere Yetişen Ürünler Projelendirilecek 16-Sağlık Ve Eko Turizminde Projeler Hayata Bulacak17- Aile Danışma Merkezleri 18-Karamanoğlu Topraklarında, Atalarımızın Emanetlerine Karamanoğlu Ve Eserlerine Hak Ettiği Vefa Ve Değer Geri Kazandırılacak. 19-Atıl Baġ Evleri Ve Şehir İçindeki Evler Günü Birlik Turizmde Yerini Alacak. 20- Ermenek Turizm Tanıtma Birliği Ve Acentası Hayata Geçirilecek. 21-Yayla Yolları Turizme Yakışır Biçimde Islah Edilecek 22- Hobi Bahçeleri Vatandaşın Kullanımına Sunulacak 23-İmar Düzenlemeleri Yapılarak Turizm Alanları Çoğaltılacak. 24- Kadın Eli Ve El Emeği Projeleri Mahallere Can Suyu Olacak 25- 250 Öğrenciye Burs Ve Öğretmen Evi Projesi Yapılacak.