banner464

Başkan Sibel Uyar’a Rotary Kulüplerinden Hizmet Ödülü

Rotary 2440. Bölge’ye bağlı Seferihisar Teos Sakin ve Urla Rotary Kulüpleri Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel’de düzenledikleri Meslek Hizmet Ödül Töreni Gecesi’nde Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa...

Başkan Sibel Uyar’a Rotary Kulüplerinden Hizmet Ödülü

Rotary 2440. Bölge’ye bağlı Seferihisar Teos Sakin ve Urla Rotary Kulüpleri Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel’de düzenledikleri Meslek Hizmet Ödül Töreni Gecesi’nde Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa...

27 Kasım 2014 Perşembe 12:59
37 Okunma
Başkan Sibel Uyar’a Rotary Kulüplerinden Hizmet Ödülü
Rotary 2440. Bölge’ye bağlı Seferihisar Teos Sakin ve Urla Rotary Kulüpleri Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel’de düzenledikleri Meslek Hizmet Ödül Töreni Gecesi’nde Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’ye Meslek Hizmet Ödülü takdim etti. Gecede ayrıca İZBAŞ ve Ege Bölgesi Deri Sanayicileri Derneği Başkanı Eyüp Sevimli de Meslek Hizmet Ödülü aldı.

Urla Rotary Kulübü Başkanı AvramKastro Meslek Hizmet Ödülü’nü Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’a verme sebebini “henüz 8 aylık bir başkan olmasına rağmen Urla için ciddi katkılar sağlayan çok çalışkan bir başkan.. Pozitif kimyası, mütevazi yapısı ve kapısının herkese açık olması da çok önemli bir faktör oldu bu ödülü kendisine vermemizde.. Biliyorsunuz Urla Rotary Kulübü’nün birkaç yıldır süregelen Karbon ayak izi ölçümü Dünya’da en düşük köy olan Kadıovacık Köyü Kalkındırma Projesi var. Bu proje kapsamında bu yıl Köy Pansiyonları açılacak. Kendisi bu projeye çok fazla destek veriyor hatta toplantıları kendi düzenliyor. Kulübümüze ve Urla’ya sağladığı katkılardan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Geçen yıl kurulan Seferihisar Teos Sakin Rotary Kulübü Başkanı Ömer Uluğ Gökçe ise iki dönemdir başkan seçilen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’ye Meslek Hizmet Ödülünü takdim etmekten onur duyduklarını ifade etti. “1. Güzelbahçe Sanatçılar Festivali’ni düzenleyerek sanata verdikleri destek, çevreye ve çevrenin yenilenmesine verdikleri emek,Güzelbahçe’li yurtdaşlarına anında çözüm üretip telefon ile bile geri bildirim sağlayan demokrat, halkına açık bir başkan olmasından dolayı bu ödülü kendisine layık gördük, başarılarının devamını diliyoruz” dedi. Gecede ödül alan bir diğer isim İZBAŞ ve Ege Bölgesi Deri Sanayicileri Derneği Başkanı Eyüp Sevimli oldu. Gökçe bir diğer meslek hizmet ödülünü Eyüp Sevimli’ye verme gerekçelerini “İzmir’de deri sanayinin geri geri gittiği dönemde bile ihracat rakamlarını yükselten, kaliteden ödün vermeyerek önemli markalara deri tedarik eden, İzmir’de bu alanda önemli ölçüde istihdam sağlayan örnek bir isim. Deri sanayi bizim bölgemiz için incir, üzüm gibi ana endüstrilerimizden biridir. Buna sahip çıkması ve deri sanayinin çevreye verdiği zararları minimuma indirmek için çaba sarf etmesi, dolayısıyla herkese örnek olması açısından bu ödülü kendisine layık gördük” dedi.

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar Meslek Hizmet Ödülü’nü Rotary 2440. Bölge Federasyonu Saymanı Lütfi Demir’den alırken, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’ye ödülünü Rotary 2440. Bölge Federasyonu 7. Grup Kulüpleri Guvernör Yardımcısı Begüm Şanlı verdi. İZBAŞ ve Ege Bölgesi Deri Sanayicileri Derneği Başkanı Eyüp Sevimli ise Meslek Hizmet Ödülü’nü Seferihisar Belediye Başkanı aynı zamanda Seferihisar Teos Sakin Rotary Kulübü üyesi Tunç Soyer’den aldı.

Yorumlar