İzmir’in teleferiği 1 Nisan’a kadar kapalı

İzmir’de iki yıl önce hizmete alınan Balçova Teleferik Tesisleri, sezon öncesi yıllık periyodik bakımlar nedeniyle Mart ayı sonuna kadar kapalı kalacak.İzmir Büyükşehir Belediyesinin, AB standartlarında yenilerek iki yıl önce hizmete aldığı...

banner491
İzmir’in teleferiği 1 Nisan’a kadar kapalı
banner567

İzmir’de iki yıl önce hizmete alınan Balçova Teleferik Tesisleri, sezon öncesi yıllık periyodik bakımlar nedeniyle Mart ayı sonuna kadar kapalı kalacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin, AB standartlarında yenilerek iki yıl önce hizmete aldığı ve açıldığı günden itibaren yaklaşık 850 bin kişinin ziyaret ettiği Balçova Teleferik Tesislerini bakıma alma kararı aldı. Tesisin, yılda bir kez yapılması zorunlu olan periyodik bakım nedeniyle Mart ayı boyunca hizmet vermeyeceği duyuruldu. 1 ay sürmesi planlanan bakımın ardından tesis, 1 Nisan 2017 tarihinde yeniden ziyaretçilerin kullanımına açılacağı kaydedildi. Tesisin bakım süresi boyunca tüm hareketli ve mekanik parçalarının sökülerek kontrol edileceği, bakım sırasında tesisin kesintisiz çalışmasını sağlayan jeneratörler ile tesisteki binaların bakımı ve çevre düzenlemesi de yapılacağı dile getirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590