Konak’ta Muhtarlıklara Kış Bakımı

Konak Belediyesi kış ayları öncesi, ilçedeki muhtarlık binalarının yenileme çalışmalarına hız verdi.İzmir’in merkez ilçesi Konak’ta, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarını sürdüren Konak Belediyesi, muhtarlık...

banner491
Konak’ta Muhtarlıklara Kış Bakımı
banner567
Konak Belediyesi kış ayları öncesi, ilçedeki muhtarlık binalarının yenileme çalışmalarına hız verdi.

İzmir’in merkez ilçesi Konak’ta, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarını sürdüren Konak Belediyesi, muhtarlık ofislerini yeniliyor. Muhtarlıkların daha temiz ve konforlu hale getirildiği çalışmalar Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce sürdürülürken, 113 muhtarlık binası elden geçirilecek. İlk etapta iç ve dış boyası tamamlanan muhtarlık ofislerinin kapı, pencere ve çatı onarımları da yapılarak kışa hazır hale getirilecek.

HİZMET KALİTESİ ARTACAK

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, muhtarlık binalarında yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Muhtarlık binalarının fiziki yapısını daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak istediklerini belirten Başkan Pekdaş, "Çalışmalarla fiziki koşulları yetersiz muhtarlık binaları güzel bir görünüme kavuşuyor. Göreve geldiği günden bu yana muhtarlarla sık sık bir araya geliyoruz. Hangi evde ne sıkıntı var, kimin derdi var en iyi muhtarlar bilir. Konak Belediyesi olarak, muhtarlarımızla el ele vererek vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için çalışıyoruz. Onların daha iyi koşullarda hizmet vermesi, vatandaşın da daha kaliteli bir hizmet almasını sağlıyor. Elimizden geldiğince muhtarlarımızın sorunlarını gidermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590