Merhum Başkan Ensari Bulut Kabri Başında Anılacak

Çiğli Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda merhum Başkan Ensari Bulut’u, vefatının 5.yıldönümünde mezarı başında ve belediye binası ile Kasaplar Meydanı’nda lokma döktürerek anacak.Anma programının ilki bugün saat 15.00’te...

banner491
Merhum Başkan Ensari Bulut Kabri Başında Anılacak
banner567
Çiğli Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda merhum Başkan Ensari Bulut’u, vefatının 5.yıldönümünde mezarı başında ve belediye binası ile Kasaplar Meydanı’nda lokma döktürerek anacak.

Anma programının ilki bugün saat 15.00’te merhum başkanın Karşıyaka Doğançay Mezarlığı’ndaki kabri başında gerçekleştirilecek. Çiğli Belediyesi 15.30’da da belediye binası önü ile Kasaplar Meydanı’nda ayrı ayrı lokma döktürerek hayır yapacak.

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Ensari başkanın Çiğli’de birçok önemli iş gerçekleştirdiğini, Çiğli’ye hizmet aşkı ile yanarken amansız hastalığa yakalanarak aramızdan ayrıldığını ifade ederek, ’’Bizler zamansız da olsa ondan aldığımız bu hizmet bayrağını yere düşürmeden hemşehrilerimize çağdaş bir Çiğli’de yaşamak imkanlarını sağlayacağız. O’nun gerçekleştirmek istediği projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Ayrıca vefa örneği göstererek de onu anmaya devam edeceğiz. Tüm Çiğlilileri Ensari başkanımız için düzenlediğimiz etkinliklere bekliyoruz’’ dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535