Kalaycı: “Destan Yazdınız” Foto Galeri: Kalaycı: “Destan Yazdınız”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Karaman halkı yerel yöneticisini seçmek için sandığa gitti. Oy sayımının ardından resmi olmayan sonuçlara göre mevut başkan Savaş Kalaycı güven tazeleyerek yeniden Karaman Belediye Başkanı seçildi.

Büyük oy farkıyla tekrardan başkan seçilen Kalaycı, Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında vatandaşlarla bir araya geldi. Burada teşkilat mensuplarıyla birlikte vatandaşların tebriklerini kabul eden Kalaycı büyük coşkuyla karşılandı.

Kent meydanını Türk bayrakları ile dolduran vatandaşlar Savaş Kalaycı sloganlarıyla belediye başkanlarını karşıladılar.

Vatandaşların büyük sevgisiyle karşılaşan Kalaycı, halka seslenerek teşekkür etti. Kent meydanında halka seslenen Kalaycı sorunsuz bir seçim gerçekleştiği için güvenlik güçlerine teşekkür ederek sözlerine başladı.

Konuşmasında zor bir süreçten geçtiklerini belirten Kalaycı, teveccühlerinden dolayı Karaman halkına teşekkür etti.

Karaman halkına 5 yıl daha kesintisiz hizmet vereceğinin sözünü veren Kalaycı, “Çok meşakkatli ve çok çetin bir seçim sürecinin ardından sizlerle bizleri bir kez daha buluşturan yüce Allah’a hamdolsun. Bu Kutlu zafer gecemize hepiniz hoş geldiniz. Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bizlere teveccüh göstererek bugün sandıkta destan yazdınız. 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinin ülkemize, milletimize ve Karamanımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birliğimiz dirliğimiz daim olsun. Rabbim bizleri sizlere karşı mahcup etmesin, utandırmasın. Rabbim, çıktığımız bu kutlu yolculukta yolumuzu ve bahtımızı açık etsin. Önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun, Allah’a emanet olun” dedi.