Karabük’te esnafa Türk bayrağı dağıtıldı

Karabük’te Alperenler ve BBP İl Başkanlığı esnafa 500 Türk bayrağı dağıttı.Karabük BBP İl Başkanlığı ve Alperen Ocakları tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin düzenlediği Afrin Operasyonuna destek için Karabük’te esnafa 500...

banner491
Karabük’te esnafa Türk bayrağı dağıtıldı
banner567

Karabük’te Alperenler ve BBP İl Başkanlığı esnafa 500 Türk bayrağı dağıttı.

Karabük BBP İl Başkanlığı ve Alperen Ocakları tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin düzenlediği Afrin Operasyonuna destek için Karabük’te esnafa 500 adet bayrak dağıtıldı. Karabük BBP İl Başkanı Dursun Kıraç, gün Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali safını belli etme günü olduğunu ifade etti.

Kıraç, “Vatan için, din ve bayrak için, aziz milletimizin birlik ve bütünlüğü için bütün mazlum mağdur Müslüman kardeşlerimiz için TSK hain terör örgütlerine karşı topyekûn istikrarlı ve kararlı bir şekilde mücadele vermektedir. Bizlerde bu kutsal mücadelenin her daim yanında ve destekçisiyiz. Gün bir ve birlik olma günüdür. Gün Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali safını belli etme günüdür. Bizde tüm şehitlerimiz, vatanımızın birlik ve bütünlüğünü için bir nebzede katkı sağlayabilmek için tüm Karabük esnafımıza Türk bayrağı hediye ediyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590