Karaman Bensimo Genç Odası Açıldı Foto Galeri: Karaman Bensimo Genç Odası Açıldı

Karaman'da mobilya sektörünün öncü firmalarından Şanlıtürk Mobilya, bu kez de gençleri düşünerek yeni bir mobilya mağazası ile karşınızda! Karaman'da genç, çocuk ve bebeklere yönelik bir mağaza olan Bensimo Mobilya bugün açıldı.

Törene; Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Güventürk, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selahattin Pekoğlu, MHP İl Başkanı Durmuş Yıldızbaş, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, oda başkanları, Bensimo Mobilya Satış Pazarlama Müdürü Fatih Dinçer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Bensimo Mobilya'nın açılışına özel yapılan çekilişte vatandaşlara 10 adet akıllı saat, 10 adet kulaklık ve kitaplık hediye edildi.

Bensimo Mobilya Satış Pazarlama Müdürü Fatih Dinçer Bensimo Mobilya'da yapılan tüm alışverişlerde 9 taksit imkânı, koşulsuz şartsız yüzde 15 indirim ve bluetooth kulaklık ve akıllı saat hediyelerinin olduğunu belirtti. Ayrıca Bensimo Mobilya işletme sahipleri Ali Şanlıtürk ve Hüseyin Şanlıtürk; Açılışa özel bir hafta boyunca ek yüzde 15 indirim uygulanacağını belirttiler. 

Bensimo Mobilya, gençlerin tarzına uygun ve konforlu odalarıyla dikkat çekiyor. Yaratıcı tasarımları ve kaliteli ürünleriyle gençlerin beğenisini kazanan Bensimo, Karaman'da mağaza açarak gençlere daha fazla seçenek sunmayı hedefliyor. Yeni mağazada genç odası tasarımları, yatak odası takımları, çalışma masaları, gardıroplar ve dekoratif aksesuarlar gibi çeşitli ürünler bulunacak. Gençler, kendi tarzlarına uygun mobilyaları seçerek odalarını kişiselleştirebilecekler.

BENSİMO MOBİLYA KARAMAN 

Adres: Kirişçi Mahallesi 39. Sokak, No:13/A Karaman

Telefon: Ali Şanlıtürk: 0546 846 32 22 - Hüseyin Şanlıtürk: 0545 319 52 25