Bayrakçı Tesislerinde düzenlenen programa, Kulübü Başkan Yardımcısı Ramazan Aygündüz, Kulüp Müdürü Hüseyin Zenginoğlu ve basın mensupları katıldı.
Daha çok seyirci sayısına ulaşmayı hedeflediklerini belirten Başkan Süleyman Han, bu sene ligde kalıp gelecek sezon şampiyon olmak istediklerini söyledi.
Han, seneye kesin şampiyon olmak için gayret göstereceklerini aktararak, “Hedefimiz ligde kalmak için 40 puandı. 40 puana çok yakınız. Pazar günü oynayacağımız maçı da kazanarak puanımızı 38’e yükseltmek istiyoruz. Gelecek sezon için görüşmelerimiz var ancak desteğin önünü görmediğimiz müddetçe bir çalışma yapamayız. Bizim şuandaki takımımızın yüzde 70’i senenin takımı. 5 transferle biz şampiyonluğa oynarız. 
Taraftarlar bizim en büyük desteğimiz. Takımımızı desteklemeye devam etsinler. Biz taraftarımızın desteğinden memnunuz. Amed’den sonra ligde seyirci sayısı bakımından 2.sıradayız. Ortalama 5 bin 600 seyirciye ulaştık” dedi.
“BİZ ŞAHSİ BİR KULÜP DEĞİLİZ”
Han, konuşmasını söyle sürdürdü:
Yerel desteğe çok ihtiyacımız var. Bugüne kadar gittiğimiz tüm şehirlerin tüm ilçelerin köylerin yerel yönetimin desteğini görüyoruz. Otobüs olsun, ulaşım olsun, tesis giderleri olsun yerel yönetimler yapıyor. Biz Karaman ismini taşıyoruz. Karaman’ın derneğiyiz biz. Biz şahsi bir kulüp değiliz. Karaman’da kayıtlı derneğiz. Bugün ben varım yarın başkası gelip aday olup yönetebilir. 
Karaman yerel yönetimde şimdiki yönetimin desteği sıfır. Hiçbir desteğini görmüyoruz. 30 TL’lik su ücretinin parasını istiyor. Şimdiki mevcut belediye yeniden seçilirse biz devam etmeme kararı alırız. Başka arkadaşlar gelebilir” dedi.
HAN, “FUTBOLU BIRAKIRIM”
“Mevcut Belediye yönetimi yeniden seçilirse ligden çekilme kararı mı alırsınız” sorusuna ise Başkan Han, “Ben illa öyle bir şey düşünmedim yönetim kurulunun kararı değil. Fakat benim şahsi fikrim evet. Futbolu bırakırım” dedi. 
Başkan Han, akşam maçlarının oynanmamasına ilişkin şu değerlendirmede bulundu:
“Birinci sebebi Müteahhit ve belediyenin eksikleriyle ilgili durumlar var. Ondan dolayı akşamları maç oynanamıyor. Jeneratör odasının çok pis ve inşaat halinde olması. Stadın sorunu bu. Ama en büyük sorun dış ışıklandırma. Oda belediyenin kontrolünde.”