TFF 3. Lig 2. grupta ilimizi temsil eden Karaman Futbol Kulübü, ligin 23. haftasında kendi sahasında karşılaşacağı Bulvarspor maçı öncesi duyarlı bir davranışa daha imza attı.

Karaman Futbol Kulübü Başkanı Süleyman Han, hafta sonu oynayacakları Bulvarspor maçının biletlerini 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla başta depremzede kadınlar olmak üzere tüm kadın taraftarlara ücretsiz verileceğini duyurdu.

Han, ayrıca maç biletlerinden elde edilen gelirlerin de depremzedelere bağışlayacağını dile getirdi.

Han, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bu yıl depremin yıkıcı gölgesinde, kaybettiğimiz canlarımız için mücadeleye devam ederek karşıladık.

Ülkece yaşamış olduğumuz bu felaketi yine kadın erkek el ele ve yürek yüreğe aşacağımıza, yaralarımızı birlikte saracağımıza inanıyoruz.

Depremde kaybettiğimiz canlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet; ülkemize başsağlığı diliyoruz.

Deprem bölgesinde görev yapan, depremden etkilenen ve yardım merkezimizde yaralarımızı sarmak için gece gündüz çalışan tüm kadınlara teşekkür ederiz.

Kadınlar Günü haftası dolayısıyla bu hafta oynayacağımız Bulvarspor müsabakamız bir nebze moral olması için deprem bölgesinden gelen kadınlarımıza ve tüm kadın taraftarlarımıza ücretsiz olacaktır.

Ayrıca bu maçta sağlanacak bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacaktır” ifadelerine yer verdi.