Karaman’daki faaliyetlerine devam eden Atak Gençlik Kulübü, farkındalık oluşturmak adına yeni bir projeye daha imzasını attı. “Sağlık İçin Pedallıyoruz”  sloganıyla yola çıkan Atak Gençlik Kulübü sağlık için bisiklet sporunun öneminin altını çizerek Çarşamba saat: 17.00 Cumartesi ise saat 15.00’da Karaman halkını bisiklet sürmeye davet ediyor. Katılımcıların kendi bisikletiyle katılacağı etkinlikte topluma spor alışkanlığının aşılanması ve ihtiyaç olan sağlıklı yaşamın oluşturulması hedefleniyor.

Atak Gençlik Kulübü Bisiklet Antrenörü Hasan Duman ve Doktor Muhsin Özdemir’inde nezaretinde ücretsiz şekilde düzenlenecek olan etkinlikle katılımcılar haftada 2 gün boyunca bisiklet sporu yapacak.

Atak Gençlik Kulübü Spor Sorumlusu ve Bisiklet Antrenörü Hasan Duman, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Toplumun sağlıklı yaşama ihtiyacı var. Sağlık için bisiklet sporu önemli bir araçtır. Atak Gençlik Kulübü olarak toplumumuza hizmet etmek istiyoruz. Kulübümüzün Yönetim Kurulu üyesi Doktor Muhsin Özdemir’inde nezaretinde haftada 2 gün bisiklet sporunu yapacağız. Sağlıklı yaşama bende varım diyen bütün halkımızı bekliyoruz” dedi.

Bilgi ve kayıt için: 0506 877 09 05