Karaman Son Zamanlarda Böyle Bir Düğün Görmedi! Foto Galeri: Karaman Son Zamanlarda Böyle Bir Düğün Görmedi!

Sevilen iş adamı, siyasetçi Ahmet Kapar’ın oğlu Durmuş Ali Kapar, Simge Tunç ile dün akşam muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Dün akşam Truva Park Kır Bahçesi (erkekler için) ve Tacmahal Salonu’nda (Bayanlar İçin) yapılan düğünde binlerce vatandaşın yanı sıra siyaset, iş dünyası, oda başkanları, esnaf, aile yakınları ve sevenlerinden oluşan büyük katılım vardı.

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, AK Parti Karaman İl Başkanı Av. Murat Öztürk, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet çalışkan, daire müdürleri, Karaman eski Milletvekili Mevlüt Akgün, Karaman Eski Belediye Başkanları Ali Kantürk ve Ertuğrul Çalışkan, Eski Emniyet Müdürü Ayhan Taş, Karaman Organize Sanayi Başkanı Kemal Boynukalın, STK ve Oda başkanları da katıldı.

İş adamı Ahmet Kapar düğüne katılan misafirlere teşekkür ederek; "Bugün buraya katılarak bizleri sevindiren tüm dostlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Tabi bizi arayarak işlerinden dolayı katılamayacağını belirten dostlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Oğlum Durmuş Ali ile Kızım Simge'ye Cenab-ı Allah iki cihanda mutluluklar versin, Allah aralarında muhabbeti eksik etmesin." dedi.

Düğünde Hatay'dan gelen oyun ekibi ise davul ve zurna eşliğinde geceye renk kattı.