Programa, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve Ak Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala da katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 80.Genel Kurul kapsamında, TOBB Genel Kurul Divanı, TOBB Genel Kurul Üyeleri, Konseyler, Oda, Borsa Başkanları ve Delegeler ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulunuldu.

Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş; Camiamız her zaman hem ülkemizde hem de dünyada örnek bir birliktelik göstermektedir. Ülkemizi dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi yapmak, geçmişte olduğu gibi gelecekte de her alanda dünyada söz sahibi olmak zorundayız. Bizlere yakışan budur ifadelerine yer verdi.

TOBB’un 80.Genel Kurul münasebeti ile 81 İl ve 160 İlçe Oda/Borsa Başkanları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ekrem Çavaş, Karaman Ticaret Borsası olarak, mensubu olmaktan gurur duyduğum Birliğimizin 80.Genel Kurulu’nun iş dünyasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, değerli Birlik Başkanımız M.Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve yönetim kuruluna şükranlarımı sunuyorum. ’dedi.