Karaman  TVF Erkekler 2. Lig Final Müsabakalarına Ev Sahipliği Yaptı Foto Galeri: Karaman  TVF Erkekler 2. Lig Final Müsabakalarına Ev Sahipliği Yaptı

Yunus Emre Spor salonunda 27-29 şubat tarihleri arasında 8 takımın katılımıyla gerçekleştirilen final etabı müsabakaları sonrasında B grubunda 1. olan Serik Belediyespor ve 2. olan Sorgun Belediyespor Alpaslan Endüstri TVF Erkekler 1.Lig’ine terfi etti.

Nefes kesen final müsabakalarının ardından final grubunda 2. olan Sorgun Belediyespor’un madalya ve kupası Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ile İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tarafından verildi.

Final müsabakaları sonucunda Sorgun Belediyespor’u mağlup ederek 1. olan Serik Belediyespor’un madalya ve kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Valimiz H.Engin Sarıibrahim tarafından takdim edildi.

Vali Sarıibrahim, Alpaslan Endüstri TVF Erkekler 1.Lig’ine yükselen iki takımı da tebrik ederek başarılar diledi.

Karaman’ın ev sahipliğinde yapılan organizasyonun A grubunda ise 1. Nazilli Belediyespor ile 2.olan Karapınar AND. Leoparları B. AKD. Alpaslan Endüstri TVF Erkekler 1.Lig’ine yükselen diğer takımlar oldu.