banner659

Karaman’da Sanayi Köprülü Kavşağı trafiğe açılıyor

Karaman’da yapımı tamamlanan Sanayi Köprülü Kavşağı trafiğe açılıyor.Sanayi Kavşağı üzerindeki araç trafiğini rahatlatacak olan köprülü kavşağın bu hafta trafiğe açılacağını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan,...

banner491
Karaman’da Sanayi Köprülü Kavşağı trafiğe açılıyor
banner567

Karaman’da yapımı tamamlanan Sanayi Köprülü Kavşağı trafiğe açılıyor.

Sanayi Kavşağı üzerindeki araç trafiğini rahatlatacak olan köprülü kavşağın bu hafta trafiğe açılacağını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, "Karaman ölçeğindeki illerle kıyaslama yaptığımız zaman ulaşım yatırımlarında ortalamanın üzerinde bir performans sergiliyoruz. Baktığımız zaman bu noktada çok yoğun araç trafiği bulunmaktaydı. Günlük yaklaşık 8-10 bin araç bu kavşak üzerinden geçmekteydi. Sanayi Köprülü Kavşağı ile trafik daha güvenli hale gelmiş olacak’’ dedi.

İncelemeler sonunda küçük sanayi esnafından bölge ile ilgili gelen talepleri dinleyen Başkan Çalışkan, "Yaptığımız bütün yatırım ve hizmetlerde milletimizin ihtiyaçları ve talepleri bizim birinci önceliğimizdir. Bu doğrultuda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Teknik konuları ve yasal prosedürleri de göz önünde bulundurarak hukuki çerçevede planlamalarımızı yapıyoruz. Bu noktada Sanayi Köprülü Kavşağı ve diğer bütün yatırımlarımızda önce vatandaşlarımızın menfaatlerini gözetiyor, sonra hukuki çerçevede de hizmet veriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında bölge esnafımızın ticarethanelerine kolay ve rahat ulaşım sağlayarak, istenmeyen herhangi bir kazaya da neden olmayacak şekilde köprülü kavşağı Karaman’ımızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner654

banner653

banner612

banner658

banner590