Karaman'a Yeni Bir Hizmet Noktası: ÇBN Oto Yıkama Hizmete Açıldı! Foto Galeri: Karaman'a Yeni Bir Hizmet Noktası: ÇBN Oto Yıkama Hizmete Açıldı!

Açılış töreninde, Cedit Mahallesi Muhtarı Osman Özen'in de katılımıyla dualar edildi ve ardından kurdele kesilerek yeni işletmenin hizmete girişi kutlandı.

Açılış töreninde ÇBN Oto Yıkama'nın sahibi Abit Çoban ve oğlu Veli Çoban da hazır bulunarak katılımcılara işletme hakkında bilgi verdiler. Açılış etkinliğinde katılımcılar arasında hayırlı olsun dileklerinin yanı sıra samimi sohbetler de gerçekleştirildi.

Yeni açılan ÇBN Oto Yıkama, Karaman halkına araçlarını temizleme ve bakım hizmetleri sunmak üzere faaliyete geçti. Modern ekipmanları ve deneyimli personeliyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen işletme, bölgedeki araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir.

ÇBN Oto Yıkama'nın açılışı, Karaman'da hizmet sektörüne yapılan yeni bir katkı olarak değerlendirilirken, işletme sahipleri Abit ve Veli Çoban, bölgedeki müşterilere en iyi hizmeti sunmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ettiler.