Karaman’da Gönül Seferberliği Foto Galeri: Karaman’da Gönül Seferberliği

AK Parti Karaman İl Teşkilatı, “Gönül Seferberliği” kapsamında il merkezi ve köylerdeki çalışmalarını sürdürüyor. Teşkilatın çalışmalarına katılan AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan’da vatandaşların sorun ve taleplerini diniliyor.

Başlatmış oldukları “Gönül Seferberliği” çalışmalarıyla birlikte Karamanlıların gönüllerine dokunmaya gayret ettiklerini söyleyen İl Başkanı Çağlayan, “Karaman Merkez ve köylerimizde ulaşmadığımız vatandaşımız kalmaması için bütün teşkilatımız çalışıyor. Bu hafta Cuma namazı ve sonrasında vatandaşla buluşmak için gittiğimiz Damlapınar, Başkışla, Muratdede, Şeyhler ve Bozkandak köylerinde vatandaşlarımızın AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisi, ilgisi ve desteği üst seviyedeydi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi “Vatan toprakları üzerindeki son devletimiz Cumhuriyetimizin ilk asrında yapılan her şeyi, bundan sonrasının bir hazırlığı, bir girizgâhı olarak kabul ediyoruz. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Cumhuriyetimizin yeni yüzyılını sahip olduğumuz altyapı üzerinde ülkemizi dünyanın en güçlü devletleri, milletimizi en müreffeh toplumlar seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz. Yeni yönetim sistemimizin ilk döneminde elde ettiğimiz tecrübelerin bize işaret ettiği iyileştirmeleri de yaparak ülkemizin bu tarihî fırsatı değerlendirebilmesi için var gücümüzle çalışacağız.” Bizler de Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde Karaman’ımızda çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.
Gittiğimiz her mahallede, her köyde, her hanede hemşehrilerimizin AK Parti sevgisini, desteğini görmek bizleri daha çok motive ediyor.  2023 yılı Türkiye’de ve Karaman’da AK Parti’nin yılı olacaktır” dedi.