Yeniden Refah Partisi Sudurağı Belediye Başkan Adayı Muzaffer Arslan, Karaman’ın en genç belediye başkan adayı olmasıyla birlikte iddiasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

MUZAFFER ARSLAN KİMDİR?

1995 Karaman Merkez doğdum. Ortaokul ve Liseyi Karaman Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okudum. Askerliğimi askerî personel olarak tamamladım.

2019 yılında Siyasete Yeniden Refah Partisi Karaman Gençlik Kolları Başkanı olarak giriş yaptım. 2022 yılında Karaman İl Yönetime dahil oldum ve birçok görevlerde yer aldım. Spora, özellikle de futbola çok değer veririm. 2022 yılında Karaman' in bir futbol kulübünün yönetimine dahil oldum. Şu an gayrimenkul ve galeri sektöründe işletme sahibi olarak bir girişimciyim. Bu göreve talip olma niyetini rahmetli Necmettin Erbakan Hocamın şu sözleri "Kıymetli Gençler! İnsanların hayrı ve refahı için tüm gücünüzle çalışın. Her nefesin hesabının verileceğini bilerek, hayır yolunda çalışın. Ömrünüzün sonuna kadar insanlığa hizmete devam edin." olmuştur.

Sudurağı Beldemizin Milli Görüşçü belediyeyle tanıştırmak istiyorum. Gençlerimiz için sosyal aktivite alanları, emeklilerimiz için lokal, çocuklarımız için oyun alanları ve yemyeşil bir Sudurağı hedefliyoruz.