Karaman’da Yeniden Refah Partisi'ne Büyük Teveccüh Foto Galeri: Karaman’da Yeniden Refah Partisi'ne Büyük Teveccüh

Yeniden Refah Partisi Karaman milletvekili adayı Ahmet Taşkıran, artan maliyetlerin esnaflar üzerindeki etkisinden bahsederken, bilhassa küçük işletmelerin daha çok hasar aldıklarını da ayrıca belirtti.

Taşkıran, “Maalesef son zamanlarda fiyat artışları küçük işletmeleri oldukça sıkıntılı bir sürece doğru soktu. Küçük işletmeler sermayeleri sınırlı olan işletmelerdir. Gelirlerini arttıramadıkları zaman küçük işletmeler sıkıntı içerisine giriyorlar. Özellikle artan maliyetler örneğin elektrik faturaları işletmenin bir kirası gibi oldu. Bu artan maliyetlerden esnaflarımızın sorunları her geçen gün büyüyerek devam ediyor.  Onların sorunları, onların dertleri bizim dertlerimizdir. Bu buluşmalarda esnafımızın sürekli dile getirdikleri şey bu artışların ne zaman ve nasıl duracağı nasıl önlemler alacağı konusunda oluyor.” dedi.

Yeniden Refah Partisi ve Milletvekili adaylarına gösterilen teveccüh, Milli Görüşün bundan sonraki kalesinin Karaman olacağı intibaını güçlendiriyor. ‘Biz artık avukat, doktor gibi vekiller istemiyoruz. Bizi anlayan, içimizden birileri olsun istiyoruz’ diyen sanayi esnafı, Yeniden Refah Partisi'ni kurtuluş çaresi olarak görüyor.