Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilde düzenlenen “Yılın Doktoru” seçiminin 2024 yılı çalışmaları yapıldı. Yapılan çalışmalar sonucunda Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktoru Doç. Dr. Fatih Yücedağ, ‘Yılın Doktoru’ seçildi.

Her yıl Ankara’da düzenlenen “Yılın Doktorları” programı bu sene İstanbul’da düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı programa; Karaman İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Serkan Yurdakul, Başhekim Doç. Dr. Halil İbrahim Taşçı ve Yılın Doktoru Doç. Dr. Fatih Yücedağ katılacak.

DOÇ. DR. FATİH YÜCEDAĞ KİMDİR?

1982 yılında Karaman’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Karaman’da tamamladım. 2007 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesinden birincilik ile mezun oldum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlığımı tamamlayarak 2013 yılında ihtisasımı tamamladım. 2023 yılında doçentlik ünvanını aldım. 2014 yılından beri Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaktayım.