Karaman’ın Esnafları AK Parti Dedi Foto Galeri: Karaman’ın Esnafları AK Parti Dedi

AK Parti’de yeni yönetimin başa gelmesiyle birlikte adeta akın akın AK Parti’ye katılımlar devam ediyor. İlk olarak AK Parti’ye katılan DEVA Partili Ayhan Uysal’ın ardından Gelecek Partili Özcan Çelik’in yanı sıra 6 kişi daha AK Parti saflarına katıldı. İl Başkanı Murat Öztürk, AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Selman Oğuzhan Eser, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bayır, SKM Başkanı Nazmi Ünlü ve yönetim kurulu üyeleri törende hazır bulundu. Milletvekili Adayı Selman Oğuzhan Eser, İl Başkanı Öztürk Karaman’ın tanınmış esnaflarından oluşan ve AK Parti’ye katılan esnaflara rozetlerini taktı. Böylece

“TÜRKİYE YÜZYILINI BERABER İNŞA EDECEĞİZ”

Törende AK Parti Ailesine katılımların devam edeceğini bildiren İl Başkanı Murat Öztürk, “AK Parti Ailesine katılımlar coşkulu bir şekilde devam ediyor. Gelecek Partisinden istifa edip gelen ve ayrıca birbirinden kıymetli esnaf arkadaşlarımız AK Parti Ailemizi tercih ettiler. Hepsine hoş geldiniz diyorum. İnşallah beraber Türkiye Yüzyılını İnşa edeceğiz” dedi.

“BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL”

Rozet takma töreninde konuşan AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Selman Oğuzhan Eser, “AK Parti Ailemize katılımlar tüm hızıyla devam ediyor. Gerçekten özel bir gün yaşıyoruz. Bu seçim ülkemizin için en kritik seçimdir. Bunun farkında olarak ailemize katılan herkese teşekkür ederim. Bende ilk defa rozet takma programında bulunuyorum. Milletvekili olarak en özel günümü yaşıyorum. İnşallah beraber durmadan yılmadan ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Rozet takma töreni ile Karaman’ın tanınmış esnafları resmen AK Partili oldu.