Karaman’da ki sosyal sorumluluk projelerinin altına imzasını atan New Karaman Otel ve New Karaman Beauty Center sahibi İbrahim Uysal ve Karaman FK Onursal Başkanı Mehmet Ali Han gündeme dair konuları ele aldılar.

İbrahim Uysal, Mehmet Ali Han ve Süleyman Han’ı tebrik ederek; ”Bir zoru başardınız kolayı herkes başarır, yılmadınız o kadar engelleri aştınız, bir gurbetçi olarak ayriyeten gurur duydum” dedi.

Karaman’ın tanıtımı ve kalkınması konusunda üzerlerine düşen görevlere devam edeceklerinin ve bunun tek başına zor olduğunu, birleşince bir araya gelindiğinde her şeyin daha kolay ve istikrarlı olacağını belirterek; “Karaman halkının, Karaman’ı seven hemşehrilerin şehrin gelecek nesillere daha güzel, modern ve marjinalleşmesi konusunda desteklerini beklediklerini duyurdular ve inşallah bir gurbetçi yatırımcı olarak biz Karaman’ımıza sahip çıkıyoruz. Bundan sonraki dönemde Karaman halkıda bize sahip çıkar, zoru beraber yener beraber seviniriz böyle olursa Karaman’da daha da güzel başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz” dediler.