Kars’ta Ata’ya Koştular

Atatürk’ü Anma Haftası kapsamında ‘Ata’yı Anma’ atletizm yarışmaları yapıldı.Kars Atatürk Stadyumda düzenlenen atletizm yarışların da minik bayanlar, minik erkekler, yıldız bayanlar ve yıldız erkekler Ataları için koştu. Kıyasıya...

banner491
Kars’ta Ata’ya Koştular
banner567
Atatürk’ü Anma Haftası kapsamında ‘Ata’yı Anma’ atletizm yarışmaları yapıldı.

Kars Atatürk Stadyumda düzenlenen atletizm yarışların da minik bayanlar, minik erkekler, yıldız bayanlar ve yıldız erkekler Ataları için koştu. Kıyasıya geçen yarışmalarda Minik Bayanlarda; Handan Kesen 1., Sinem Kerenciler 2. Ve Eylem Çapık 3., Minik Erkeklerde ise Hakan Buğanlı 1., Barış Özbek 2. ve Alişan Öztürk 3., Yıldız Bayanlarda, Ezgi Aras 1., Burçin Topkaya 2. Ve Aleyna Bektaş 3., Yıldız Erkeklerde, Mertcan Ayebe 1., Tahsin Atalay 2. ve Kemal Yıldırım ise 3. oldu.

Atatürk’ü Anma Haftası dolayısıyla düzenlenen atletizm yarışmalarıyla ilgili bilgi veren Atlezim Antrenörü Bahattin İnce, Bugün 10 Kasım Ata’yı anma yol yarışı, kros yarışmasında çeşitli katagorilerde toplam 52 sporcunun Atatürk için koştuğunu kaydetti.

İnce, Yıldız Bayanların 2 bin metre de, Yıldız Erkeklerin ise 3 bin metre de kıyasıya yarıştığını belirtti.

Öte yandan ‘Ata’yı Anma’ atletizm yarışmalarına Yıldız Bayanlarda 6, Yıldız Erkeklerde 7, ortaokul minik bayanlarda 18, minik erkeklerde de 21 olmak üzere toplam 52 sporcu yarıştı. Yarışmalarda dereceye giren sporcular çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535