Kafder Başkanı Gönen’in ‘hiç’ İsimli Sergisi Açılıyor

Kayseri Amatör Fotoğrafçılar Derneği Başkanı (KAFDER) Uğur Kemal Gönen’in ilk kişisel sergisi ‘Hiç’ yarın düzenlenecek program ile açılacak.Bir AVM’de düzenlenecek açılışta, Kayserili amatör fotoğrafçı Uğur Kemal Gönen’in...

banner491
Kafder Başkanı Gönen’in ‘hiç’ İsimli Sergisi Açılıyor
banner567
Kayseri Amatör Fotoğrafçılar Derneği Başkanı (KAFDER) Uğur Kemal Gönen’in ilk kişisel sergisi ‘Hiç’ yarın düzenlenecek program ile açılacak.

Bir AVM’de düzenlenecek açılışta, Kayserili amatör fotoğrafçı Uğur Kemal Gönen’in karma fotoğraf sergisinde birbirinden çarpıcı fotoğraflar yer alacak. Açılışını saat 18:00’da Türkiye’nin usta fotoğraf ustaları Ozan Sağdıç, Hamit Yalçın ve Hayrettin Oğuz’un yapacağı sergi 4 gün süreyle gezilebilecek.

KAFDER Başkanı Uğur Kemal Gönen ilk sergisinin adının neden ‘Hiç’ olduğunu Mevlanı’nın şu sözlerle özetledi; “ Bu dünyada herkes bir şey olmaya çalışırken sen hiç ol. Menzilin yokluk olsun.İnsanın çömlekten farkı olmalı. Nasıl ki, çömleği ayakta tutan dışındaki şekil değil, içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutanda benlik zanna değil, hiçlik bilincidir’ diyor. Mevlana. Makamların en güzeli hiçlik makamına erişebilmek ve hiçte buluşabilmek ümidiyle. Tüm fotoğraf severleri ’Hiç’ isimli sergimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535