banner629

Mini Dünya Kupası Heyecanı Sürüyor

Kayseri’de Medeniyetin Burçları Derneği tarafından Erciyes Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Talas Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 2. Kayseri Uluslararası Öğrenciler Dünya Kupası heyecanı, devam ediyor.Atatürk...

banner491
Mini Dünya Kupası Heyecanı Sürüyor
banner567

Kayseri’de Medeniyetin Burçları Derneği tarafından Erciyes Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Talas Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 2. Kayseri Uluslararası Öğrenciler Dünya Kupası heyecanı, devam ediyor.

Atatürk Spor Kompleksi Dış Saha’da gerçekleştirilen turnuvaya, Tayland, Gana, Afganistan, Bangladeş, Afrika Karması-1, Kazakistan, Etiyopya, Kırgızistan, Pakistan, Filistin, Kafkasya, Ruanda, Tanzanya, Azerbaycan, Uganda, Moğolistan, Endonezya, Türkiye, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Balkanlar, Irak, Somali, Çad, Mali, Türkmenistan, Afrika Karması-2, Togo, Yemen, Cezayir ile Suriye’ takımları katılıyor. Açılış maçında; Cezayir-Suriye karşı karşıya geldi.

Turnuvanın açılışı seremonisine Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile Medeniyetin Burçları Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Dursun katıldı. 32 ülkenin katıldığı turnuva sonunda dereceye giren takımlara törenle kupaları verilecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590