Yapılanbdırma Fırsatını Kaçırmayın!

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Suat Özsoy, 6552 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun’a ilişkin olarak yaptığı açıklamada vergi borçlarının yapılandırılması için son tarihin 31...

banner491
Yapılanbdırma Fırsatını Kaçırmayın!
banner567
Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Suat Özsoy, 6552 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun’a ilişkin olarak yaptığı açıklamada vergi borçlarının yapılandırılması için son tarihin 31 Aralık 2014 olduğunu söyledi.

Halk arasında “Torba Yasa” olarak bilinen 6552 sayılı “İş Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması İle Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun’un 11.09.2014 tarih ve 29116 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdiğini belirten Özsoy, “ Maliye Bakanlığı’na borcu olan gerçek ve tüzel kişi mükelleflerin, vergi dairelerine olan her türlü borçları için yapılandırma taleplerini 31.12.2014 tarihine kadar ister vergi dairelerine giderek bildirebileceklerini, isterlerse de www.gib.gov.tr adresinden kimlik bilgilerini girerek borçlarını yapılandırma yoluna gidebileceklerini söyledi. Özsoy, mükelleflerin yapılandırdıkları borçlarını peşin, 6, 9, 12 ve 18 aylık taksitler halinde ödeyebileceklerini ve taksit ödemelerinin iki ayda bir ödemeli olacağını sözlerine ekledi.

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Suat Özsoy ayrıca yoğun bir seneyi ve çalışma dönemini daha tamamladıklarını dile getirerek, ” Yeni yılın ve yeni çalışma döneminin ülkemize, şehrimize ve tüm meslektaşlarıma hayırlar getirmesini diliyorum “ diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590