banner590

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kenzi Sokağı Cinayetleri | Karaman, Türkiye Gündemine Sanatla Damga Vuracak!

Karaman 25.09.2020, 08:59

Karaman’da çekilecek polisiye türündeki internet dizisi, konusu ve seri cinayetleri işleyiş biçimiyle şehrimizi ülke gündemine sanatla taşıyacak.

Karaman’ın tarihi mekânları ve kültürünün senaryonun merkezinde olan Kenzi Sokağı Cinayetleri isimli dizinin hikâyesi; esrarengiz bir biçimde başlayan toplu cinayetlerin ardından, kurbanların daha önce vefat ettiğinin anlaşılmasıyla başlıyor. Kâsım Molla isimli baş komiserin Karaman’a atanmasına rağmen cinayetlerin ardı arkası kesilmezken,  hem cinayet büro ekipleri hem de şehirde yaşayanlar bambaşka gizemlerle ve işaretlerle kendilerini manevi deneyimlerin içerisinde buluyor.

Çekim ekibi ve oyuncuların tamamı Karamanlı hemşerilerimizden oluşurken, şehrimizde defalarca kısa film ve dizi deneyimi olan yönetmen Ferdi Şah: “Artık daha kalite yapımlar ortaya koymanın zamanı geldi, şehrimizin vereceği destekle Karaman artık sanatla anılan marka bir şehir haline gelecek. Şehrimizin özel kurum ve ileri gelenlerinin sağlayacağı destekle dizimizin ilk sezonunun ardından, 2. sezonunun büyük dijital platformların birinde yer almaması için hiçbir neden yok. Karaman için birlik ve beraberlik vakti geldi.” Şeklinde görüş bildirdi.

Bu arada Kenzi Sokağı Cinayetleri isimli dizinin bir ön tanıtımı da yayınlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@