Kilis 7 Aralık Üniversitesi’ne Diploma Etiketi Ödülü

Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı 2013 yılında Diploma Eki (Diploma Supplement-DS ) Etiketi kazanan üniversiteler için ödül töreni düzenledi. Ödül töreni, 17 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.Yetkililerin...

banner491
Kilis 7 Aralık Üniversitesi’ne Diploma Etiketi Ödülü
banner567
Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı 2013 yılında Diploma Eki (Diploma Supplement-DS ) Etiketi kazanan üniversiteler için ödül töreni düzenledi. Ödül töreni, 17 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre bu yıl Avrupa’da 169 üniversite, Diploma Eki (DS) Etiketini almaya hak kazandı.

Türkiye’de bu yıl 36 üniversite bu eki almaya hak kazanmış olup; bu üniversitelerden biri de Kilis 7 Aralık Üniversitesi oldu.

Düzenlenen törende 7 Aralık Üniversitesi adına belgeyi Üniversite Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Müsteşarı Francois Begeot’dan aldı.

7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç yaptığı açıklamada; “Üniversite olarak böyle bir belgeye hak kazanmış olmamız, üniversitemizin Avrupa Birliği’nce tanındığını göstermektedir” dedi.

Rektör Güvenç bu belgenin kazanılmasında emeği geçen üniversite personelini tebrik ederek, öğrencilerimize daha çağdaş ve donanımlı bir eğitim vermenin gayreti içerisinde olduklarını da belirti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590