Kilis’ten Mehmetçiğe destek sürüyor

Kilis Barosu tarafından Afrin bölgesindeki Mehmetçiğe bin 100 paket temizlik malzemesi ve kişisel bakım yardımı yapıldı.Kilis Barosu Başkanı Hayri Muammer Fazlıağaoğlu, kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin 20 Ocak 2018’de başlattığı...

banner491
Kilis’ten Mehmetçiğe destek sürüyor
banner567

Kilis Barosu tarafından Afrin bölgesindeki Mehmetçiğe bin 100 paket temizlik malzemesi ve kişisel bakım yardımı yapıldı.

Kilis Barosu Başkanı Hayri Muammer Fazlıağaoğlu, kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin 20 Ocak 2018’de başlattığı Zeytin Dalı Operasyonuna destek verdiklerini ifade ederek, “Kilis Barosu olarak bizde Mehmetçiğimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek ve destek olmak amacıyla, toplamda 1100 paketten oluşan bir yardım kolisi hazırlayarak, Afrin’de ki Mehmetçiklerimize ulaştırılmak üzere İl Jandarma Komutanlığı nezdinde yetkililere teslim ettik. Yardım Paketlerinin içerisinde sıvı sabun, şampuan, diş fırçası diş macunu , ıslak mendil, tıraş köpüğü , 3 adet tıraş bıçağı ve el feneri gibi Mehmetçiğimizin en çok ihtiyaç duyabileceği malzemelerden hazırlanmıştır. Paketlerin temininde maddi katkılarda bulunan Kilisli iş adamlarından Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Genç iş adamları Başkanı Şerif Tosyalı ve Tosçelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’ya Baromuz adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590