Şebeke Suları Gönül Rahatlığıyla İçebilir

Belediye Başkanı Hasan Kara, Kilisli vatandaşları rahatlatacak bir müjde verdi.Başkan Kara, bina girişlerine kadar temiz suyun geldiğini vatandaşların bina içerisindeki eskimiş depo ve tesisatlarını yeniledikleri takdirde ter temiz bir sudan...

banner491
Şebeke Suları Gönül Rahatlığıyla İçebilir
banner567
Belediye Başkanı Hasan Kara, Kilisli vatandaşları rahatlatacak bir müjde verdi.

Başkan Kara, bina girişlerine kadar temiz suyun geldiğini vatandaşların bina içerisindeki eskimiş depo ve tesisatlarını yeniledikleri takdirde ter temiz bir sudan faydalanabileceklerini belirtti.

Bundan sonra şebeke sularının gerek içime suyu olarak gerekse de diğer ihtiyaçlarda kullanılabileceğini söyledi. Başkan Kara yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Musluklarınızdan akan şehir şebeke suyumuzu gönül rahatlığıyla içmede ve diğer ihtiyaçlarda kullanabilirsiniz. Seve Barajından Arıtma Tesisimize ilettiğimiz suyumuzu, Avrupa standartlarında çıkış suyu kalitesine ulaştırdıktan sonra, değişen ortalama 370 km şebeke hattımızla her gün musluğumuzdan su akıtmayı başardık. Emeği geçen herkes su gibi aziz olsun. Bundan sonra sizden isteğimiz suyumuzu israf etmeden kullanıp, günü geldiğinde faturanızı yatırmanız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590