Kız Futbol Takımı İlk Antrenmanına Çıktı Foto Galeri: Kız Futbol Takımı İlk Antrenmanına Çıktı

Kulüp tesisinde antrenör Hümeyra Çelik’in gözetimi altında başlayan antrenmanda ilk olarak ısınma koşusu yapıldı. Isınma koşusunun ardından açma germe çalışmasıyla süren antrenman kurulan istasyonlarda yapılan çalışmalarla devam etti.

“KARAMAN’I KADIN OLARAK TEMSİL EDECEĞİZ”

Gazetemiz muhabirine açıklamalarda bulunan Karaman Futbol Kulübü Kız Futbol Okulu Antrenörü Hümeyra Çelik, hedeflerinin Karaman’ı daha üst liglerde temsil etmek olduğunu söyledi.

Sporu çok sevdiği için futbol takımı kurmaya karar verdiğini ifade eden Çelik konuşmasını şöyle devam ettirdi; “Karaman’ımızı 2. Lig’de temsil eden Karaman Futbol Kulübü ve başkanımız Süleyman Han ile beraber Karaman Futbol Kulübü Kız Futbol Okulunu kurma kararı aldık. Hedefimiz 3. Lig’e girmek ve ilerleyen yıllarda daha üst liglere çıkmak. Şu anda 1 yıl boyunca tamamen altyapımızı oluşturacağız. Sonraki yıllarda ise 3. Lig’e girip Karaman’ı kadın olarak temsil edeceğiz. Çünkü erkek olarak temsil ediliyoruz.”

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Karaman Futbol Kulübü Kız Futbol Okulu kayıtlarıyla ilgili bilgiler veren Çelik, kayıtların 12 ay boyunca devam edeceğiniz ve herkesi beklediklerini söyledi.

Kayıt ve detaylı bilgi için: 0552 538 18 03