KMÜ SEM’den KESOB Üyelerine Eğitim Foto Galeri: KMÜ SEM’den KESOB Üyelerine Eğitim

Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) üyelerine yönelik düzenlenen eğitim programında kursiyerlere sivil toplum ve meslek kuruluşları, ahilik geleneği, ekonomik ve sosyal medya okuryazarlık, elektronik ticaret, girişimcilik ve iletişim becerileri konularında önemli bilgiler aktarıldı.

Eğitimlerin tamamlanmasının ardından Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, makamında kabul ettiği KESOB Başkanı Selahattin Pekoğlu’na katılım belgesini verdi. Rektör Gavgalı ile programda emeği geçen herkese teşekkür eden Pekoğlu, “Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından da desteklenen eğitimlerimiz oldukça verimli geçti. Şehrimizin gelişimi için bu tür programların devam etmesi gerektiğine inanıyoruz. Eğitimi düzenleyen KMÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

KMÜ SEM Müdürü Doç. Dr. Usta ise yoğun katılım ile gerçekleşen eğitimin üniversite-şehir bütünlüğüne katkı sağladığını vurgulayarak, bu tür organizasyonları önümüzdeki süreçte de yapmaya devam edeceklerini belirtti.

“ŞEHRİMİZİN GELİŞİMİNE KATKI VERMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nin akademik faaliyetlerinin yanı sıra Karaman’ın sosyal ve ekonomik kalkınmasına da güçlü bir katkı sunduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı da “Ülkemizin güzide eğitim kurumları arasında yer alan üniversitemiz, koşan adımlarla gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir. Bunun yanında farklı projelerle şehrimizin gelişimine katkı vermeye devam edeceğiz.” dedi.