banner629

Afrin’deki Türk askerlerine dua

Kandıra KOMEK öğrenci ve öğretmenlerinin katıldığı, Gez Gör programıyla geldikleri İzmit Bağçeşme Namazgah şehitliğinde Afrin’de görev yapan Türk Askerleri için Kuran-ı kerim okundu ve dua edildi.Afrinde devam eden Zeytin Dalı Harekatında...

banner491
Afrin’deki Türk askerlerine dua
banner567

Kandıra KOMEK öğrenci ve öğretmenlerinin katıldığı, Gez Gör programıyla geldikleri İzmit Bağçeşme Namazgah şehitliğinde Afrin’de görev yapan Türk Askerleri için Kuran-ı kerim okundu ve dua edildi.

Afrinde devam eden Zeytin Dalı Harekatında 28. gün geride kalırken Mehmetçik bölgede huzur ve güvenin sağlanması için mücadele veriyor. Ülke genelinde, harekata destekler sürerken Mehmetçik de yalnız bırakılmıyor. Kocaeli’de de Mehmetçik için eller semaya açıldı. Kandıra ilçesi KOMEK şubesi öğrenci ve öğretmenlerden oluşan bir grup Büyükşehir Belediyesi Gez Gör programı kapsamında İzmit Tarih Turu için Bağçeşme Namazgah şehitliğini ziyaret etti. Şehitlikte Suriye’nin Afrin şehrinde Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev yapan Türk askerleri ve şehit olan askerler için Kuran-ı Kerim okuyup dua etti.

Afrin’deki şehit olan ve görev yapan Türk Askerleri için okunan Kuran-ı Kerim ve duadan sonra Bağçeşme Şehitliğindeki, şehit kabirleri ziyaret edildi. Şehit ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590