banner464

Doğalgaza Pastalı Final

Gebze Sultan Orhan mahallesinde doğalgazsız yer kalmadı.Gebze Belediyesi ve doğalgaz temin firması Palgaz’ın ortaklaşa yürüttüğü doğalgaz şebeke çalışmaları Sultan Orhan mahallesinde de tamamlandı. Koordineli ve hızla yürütülen doğalgaz...

Doğalgaza Pastalı Final

Gebze Sultan Orhan mahallesinde doğalgazsız yer kalmadı.Gebze Belediyesi ve doğalgaz temin firması Palgaz’ın ortaklaşa yürüttüğü doğalgaz şebeke çalışmaları Sultan Orhan mahallesinde de tamamlandı. Koordineli ve hızla yürütülen doğalgaz...

17 Kasım 2014 Pazartesi 17:21
78 Okunma
Doğalgaza Pastalı Final
Gebze Sultan Orhan mahallesinde doğalgazsız yer kalmadı.

Gebze Belediyesi ve doğalgaz temin firması Palgaz’ın ortaklaşa yürüttüğü doğalgaz şebeke çalışmaları Sultan Orhan mahallesinde de tamamlandı. Koordineli ve hızla yürütülen doğalgaz altyapı çalışmaları meyvesini Gebze’nin dört bir yanında veriyor. Sultan Orhan mahallesinde bulunan Akçakoca Parkı’nda düzenlenen doğalgaz final programına ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra, Palgaz Gebze Bölge Koordinatörü Kıvanç Türkmen, belediye başkan yardımcıları Orhan Sipahioğlu, Nilay Ayran, Engin Güzel, Sadık Albayrak ve başkan danışmanı Şakir Bitmez, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, belediye meclis üyeleri, Mahalle Muhtarı Hüseyin Ayar ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Palgaz Gebze Bölge Koordinatörü Kıvanç Türkmen, Gebze Belediyesi ile yürütülen uyumlu işbirliği sayesinde çalışmaların Gebze genelinde hızla devam ettiğini söyledi. Destekleri ve katkılarından ötürü Başkan Köşker’e teşekkür eden Türkmen, hayırlı uğurlu olsun temennilerini de mahalle sakinlerine iletti. Türkmen’in ardından kürsüye gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin kıvancını siz değerli mahalle sakinlerimizle paylaşıyoruz. Gebze’mizin güzide bir mahallesi olan Sultan Orhan’da da doğalgaz çalışmalarımızı tamamladık. Doğalgaz konforu siz değerli hemşerilerimize hayırlı olsun. Verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirerek Gebze’mizin dört bir noktasını hizmetlerimizle donatıyoruz. Gebze’miz tüm mahalleleriyle birlikte hak ettiği marka şehir kimliğine ve modern kent kimliğine kavuşacak inşallah. Halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışını şiar edinen bir siyasi geleneğin temsilcileri ve halkımızın hizmetkarı olarak her yatırımımız; kısa vadeli değil uzun vadeli Gebze’mizin modern bir şehir olabilmesi içindir. Sizlerin çabası ve desteğiyle mahallemizde doğalgazda son noktayı yine sizlerle birlikte koyacağız. Mahallemizde var olan eksikleri, alt ve üst yapı yatırımlarımızı en kısa zamanda tamamlayarak hak ettiği güzelliğe kavuşturacağız. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Başkan Köşker ve mahalle sakinleri, özel olarak hazırlanan sembolik final pastasını birlikte kesti. Mahalle sakinleriyle tören sonrası sohbet eden Başkan Köşker, sorunları dinledi. Hizmetlere ilişkin vatandaşların önerilerini de alan Başkan Köşker, kendisine iletilen sorunların kısa sürede çözülmesi için kurmaylarına gerekli talimatları verdi.

Yorumlar