banner597

Emlak Vergisinde Son Hafta Uyarısı

İzmit Belediyesi vatandaşları emlak vergisi konusunda uyardı.İzmit Belediyesi’nden yapılan açıklamada 2014 yılına ait Emlak Vergisi ve İşyerlerine ait Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksitlerinin son ödeme tarihin 01 Aralık Pazartesi...

banner491
Emlak Vergisinde Son Hafta Uyarısı
banner567
İzmit Belediyesi vatandaşları emlak vergisi konusunda uyardı.

İzmit Belediyesi’nden yapılan açıklamada 2014 yılına ait Emlak Vergisi ve İşyerlerine ait Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksitlerinin son ödeme tarihin 01 Aralık Pazartesi günü sona ereceği bildirildi. İzmit Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi’nden yapılan açıklamada mükelleflerin cezalı duruma düşmemek için vergilerini bu hafta içinde mutlaka ödemeleri istendi.

İzmit Belediyesi yetkilileri, Emlak Vergisi ve işyerleri için Çevre Temizlik Vergilerini yatırmaları konusunda mükelleflere çok sayıda seçenek sunduklarını belirterek, “Vatandaşlar vergilerini Belsa 3.kattaki Gelir Birimi’ne, İzmit Kaymakamlığı 2.kattaki vezneye, Alikahya, Kuruçeşme, Akmeşe ve Bekirdere Üçyol’daki Mevlana Kültür Merkezi’ndeki ödeme noktalarına yatırabilecekleri gibi, Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankası ile PTT kanalıyla da ödeme yapabilirler. Mükellefler ayrıca İzmit Belediyesi Resmi İnternet Sitesi’ne girerek buradan da kredi kartı yoluyla borçlarını ödeme imkanına sahipler” şeklinde bir açıklama yaptı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner618

banner601

banner612

banner590