banner597

Gebze Öğretmenleri Unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü Gebze’de, Koç İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinliklerle ilçe protokolü, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla kutlandı.24 Kasım Öğretmenler Günü Gebze’de de törenlerle kutlandı. Koç İlköğretim...

banner491
Gebze Öğretmenleri Unutmadı
banner567
24 Kasım Öğretmenler Günü Gebze’de, Koç İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinliklerle ilçe protokolü, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla kutlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Gebze’de de törenlerle kutlandı. Koç İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Garnizon Komutanı Binbaşı Mustafa Bulut, Gebze Teknik Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, okul idarecileri, öğrenciler ve velileri katıldı. Törende selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, öğretmenliğin bir gün hatırlanmakla sınırlandırılamayacak kutsal bir meslek olduğunu vurgulayarak, “Bir insan yetiştirme sanatı olan öğretmenlik, en saygın, en kutsal mesleklerin başında gelmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, bilgili, kültürlü ve insanlığa yararlı bir nesil yetiştirilmesinde hayati bir öneme sahiptir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, millî kültür ve tarihimize bağlı ve evrensel değerlere açık kişiler olarak yetişmeleri için, Gebze’de ve ülkemizin her yerinde fedakârca görev yapan öğretmenlerimize minnettarız. Gelecek kuşakların en iyi şekilde yetiştirilmesi için eğitime ve öğretmenlerimize toplum olarak her türlü desteği vermeli, eğitimin kalitesini yükseltecek çalışmalara hepimiz katkıda bulunmalıyız. Bizlerde imkanlarımızın doğrultusunda eğitim camiamıza sunduğumuz desteği önümüzdeki dönemde de kat be kat arttırarak sürdüreceğiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner601

banner612

banner590