Gebze Yeşilay 20. yılını kutladı

Gebze Belediyesi Yeşilay Haftası münasebetiyle Milli İrade Kent Meydanında bulunan kültür merkezinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” konulu program düzenledi.Yeşilay Haftası olması münasebetiyle Gebze Belediyesi ve Yeşilay Gebze Şubesi’nin...

banner491
Gebze Yeşilay 20. yılını kutladı
banner567

Gebze Belediyesi Yeşilay Haftası münasebetiyle Milli İrade Kent Meydanında bulunan kültür merkezinde “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” konulu program düzenledi.

Yeşilay Haftası olması münasebetiyle Gebze Belediyesi ve Yeşilay Gebze Şubesi’nin 20. Yılına özel “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” konulu bir program gerçekleştirildi. Bağımlılıkla mücadele konulu programa Yeşilay Gebze Şubesi Başkanı Muhammed Yasir Gürbüz, siyasi partilerin temsilcileri, STK temsilcileri ve Gebzeliler katıldı. Programın başında kısa bir selamlama konuşması yapan Yeşilay Gebze Şubesi Başkanı Muhammed Yasir Gürbüz Yeşilay Gebze Şubesinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 20 yıl kuruluş belgesel filmin gösteriminin ardından 15 Temmuz Şehitlerini anlatan bir oratoryo gösterisi gerçekleştirildi. Oratoryo gösterisi salondan büyük alkış aldı. Bağımlılıkla mücadele konulu seminerinin ardından program verilen konser ile son buldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590