banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Gülseren Delibaş, Kitap Fuarı’nda

Çocuk Kitapları Yazarı Gülseren Delibaş, Kocaeli Kitap Fuarı’nda çocuklara öğütlerde bulundu.Çocuk Kitapları Yazarı Emekli Edebiyat Öğretmeni Gülseren Delibaş, Karamürsel Alp Konferans Salonu’nda yaptığı söyleşide “Neden Kitap...

KOCAELİ 16.05.2017, 11:09
207
Gülseren Delibaş, Kitap Fuarı’nda
banner762

Çocuk Kitapları Yazarı Gülseren Delibaş, Kocaeli Kitap Fuarı’nda çocuklara öğütlerde bulundu.

Çocuk Kitapları Yazarı Emekli Edebiyat Öğretmeni Gülseren Delibaş, Karamürsel Alp Konferans Salonu’nda yaptığı söyleşide “Neden Kitap Okumalıyız?” konusunda okurlarını bilgilendirdi. Katılımcıların çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu söyleşide çocuklara sık sık uyarılarda bulunarak bol bol kitap okumalarını söyleyen Çocuk Kitapları Yazarı Gülseren Delibaş, “Günümüzde başarıyı yakalayan insanların birçoğu kitap okuyarak bu günlere gelmişlerdir. Veliler, sizler de çocuklarınızı teknolojinin kurbanı etmeyin. Teknolojiyi zamanlı ve tasarruflu kullanmalarını sağlayarak, kitap okumaları konusunda yönlendirin" dedi.

Her kitabın okunmayacağını ifade eden Delibaş, "Kitap seçerken mutlaka seçici olun, yaşınıza uygun kitaplar okuyarak hem gelişmenizi sağlayın hem de okuduğunuz şeyleri anlayarak okuyun. Öğrenciler, eğer kitap almaya gücünüz yoksa en yakın kütüphaneye üye olarak okuma alışkanlığınızı kazanın" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@