Karabacak Belediye Başkanlarını Ağırladı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak Kocaeli İlçe Belediye Başkanlarını sabah kahvaltısında ağırladı.Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli’nin tüm ilçe belediye başkanlarını sabah kahvaltısında ağırladı. Darıca...

banner491
Karabacak Belediye Başkanlarını Ağırladı
banner567
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak Kocaeli İlçe Belediye Başkanlarını sabah kahvaltısında ağırladı.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli’nin tüm ilçe belediye başkanlarını sabah kahvaltısında ağırladı. Darıca sahilinde bulunan bir restoranda bir araya gelen ilçe belediye başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli’nin bütün ilçelerinin kendine has güzellikleriyle birlikte bir dünya şehri olduğuna dikkat çekerek son yıllarda kent genelinde yaşanan değişime vurgu yaptı.

Konuk belediye başkanlarına ilçede devam eden çalışmalar ve yeni projeleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulunan Başkan Karabacak, özellikle sahilde devam eden çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bölge halkının daha nezih bir ortamda ağırlanacağının altını çizdi. Balıkçı Barınağı’nın yanı sıra yeni kafeterya ve restoranların yaz aylarında hizmete gireceğini ifade eden Başkan Karabacak, tüm başkanları yaz aylarında düzenleyecekleri Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’na da davet etti.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535