Kartepe Belediyesi iki ihale düzenledi

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, lastik alımı ve sosyal tesis ile idari binaların tadilat işleri için ihale düzenledi.Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğüm tarafından talep edilen...

banner491
Kartepe Belediyesi iki ihale düzenledi
banner567

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, lastik alımı ve sosyal tesis ile idari binaların tadilat işleri için ihale düzenledi.

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğüm tarafından talep edilen lastik alım işi için ihale düzenledi. Belediye toplantı salonunda yapılan ihaleye iki katılımcı, 295 bin 791,22 TL ve 305 bin 130 TL teklifte bulundu. İhalede komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumuna son verdi.

İkinci ihalede ise ilçe geneli sosyal tesis ve idari binaların tadilatı yapım işi firmalardan teklif alındı. 5 katılımcının teklif verdiği ihalede en yüksek teklif 3 milyon 400 bin 14,87 TL olurken, en düşük teklif ise 2 milyon 279 bin 952,57 TL ile verildi. Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590