Kartepeli Güreşçiler Şampiyon Oldu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kendisini ziyarete gelen sivil toplum kuruluşu temsilcilerini makamında kabul etti.Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke Ordulular Derneği, Gümüşhaneliler Derneği, Hereke Birlik Beraberlik ve Dayanışma...

banner491
Kartepeli Güreşçiler Şampiyon Oldu
banner567
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kendisini ziyarete gelen sivil toplum kuruluşu temsilcilerini makamında kabul etti.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke Ordulular Derneği, Gümüşhaneliler Derneği, Hereke Birlik Beraberlik ve Dayanışma Derneği, Hereke Sosyal Yaşamı Geliştirme ve Kültür Derneği ve Hereke Erzurumlular Derneği üyerleri ile Hereke muhtarlarından oluşan heyeti makamında kabul etti. Ziyarette STK temsilcileri, “Başkan Yardımcımızın bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakandan ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

Ziyarette, Körfez’e dair yapılacak ve yapılması gereken projeler hakkında STK temsilcileriyle karşılıklı görüş alışverişi yapan Başkan Baran ise, “Toplumun tüm kesimleri olarak hepimizin ortak paydası Körfez olmalı. Daha kalkınabilir, daha gelişmiş bir Körfez’in altında hepimizin imzası olmalı” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590