Tse’de Emekli Personele Plaket

Türk Standardları Enstitüsü, kuruma uzun yıllar hizmet etmiş ve emekli olmuş çalışanlarına bir vefa programı düzenledi.TSE Gebze Kalite Kampüsü Başkanlık binası Konferans salonunda gerçekleşen programda bu yıl emekli olan Esra Biçer,...

banner491
Tse’de Emekli Personele Plaket
banner567
Türk Standardları Enstitüsü, kuruma uzun yıllar hizmet etmiş ve emekli olmuş çalışanlarına bir vefa programı düzenledi.

TSE Gebze Kalite Kampüsü Başkanlık binası Konferans salonunda gerçekleşen programda bu yıl emekli olan Esra Biçer, Sevil Özgen ve Mehmet özer Türk Standardları Enstitüsü Başkanı Hulusi Şentürk’ün elinden hizmet plaketlerini aldılar.

Plaket töreni öncesinde bir konuşma yapan TSE Başkanı Hulusi Şentürk, Türk Standardları Enstitüsünün başarılı personelleriyle bugüne geldiğini belirterek, “TSE’nin bugün bir marka gücü varsa, itibarı varsa bunu siz değerli çalışanların özverisiyle kazanmıştır. Bugün kurumumuza yıllarca hizmet etmiş ve bu önemli hizmetin neticesinde emekli olmuş arkadaşlarımızı gururla uğurlamaktayız. Onlar TSE’nin kazandığı itibarın önemli aktörleri olarak bugün aramızdan ayrılıyorlar. Bayrağı bizlere sizlere bırakıyorlar bize düşen bu bayrağı daha yukarılara taşımak ve TSE’nin itibarını korumaktır” diye konuştu.

Şentürk, TSE’nin son yıllarda önemli projelere ve başarılara imza attığının altını çizerek, “Özellikle İslam Kalkınma Teşkilatı bünyesinde kurulan İslam Ülkeleri Standardizasyon ve Metroloji Enstitüsü (SMICC)’in Genel Sekreterliğine büyük uğraşlar sonucu Türkiye’den TSE’den bir arkadaşımız gelmiştir. Bu süreçte bizzat özel gayret sarf ettim mesai harcamadım ve ülkemize bu önemli görevi kurumumuz adına kazandırmış olduk. Önemli laboratuvar yatırımlarımız devam ediyor. 2015-16 senesi bizim büyük sıçrama yapacağımız yıllar olacak herkesin hayranlıkla takip edeceği başarılarımız siz değerli çalışanlarımızın özverileriyle birlikte gerçekleşecektir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590