Vali Karaloğlu’ndan Büyükakın’a Ziyaret

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreterlerinden Bursa Valisi Münir Karaloğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi...

banner491
Vali Karaloğlu’ndan Büyükakın’a Ziyaret
banner567
Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreterlerinden Bursa Valisi Münir Karaloğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti. Başkan Danışmanı Ömer Polat’ın da bulunduğu ziyarette Genel Sekreter Büyükakın Vali Karaloğlu’na tramvay projesi hakkında bilgi aktardı.

Tramvay projesiyle ilgili Genel Sekreter Büyükakın’dan bilgi alan Vali Karaloğlu, tramvay projesinin Kocaeli için önemli bir ihtiyaç olduğunu belirtti. Vali Karaloğlu, Genel Sekreter Büyükakın’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Genel Sekreter Büyükakın, Vali Karaloğlu ve Başkan Danışmanı Polat, Kocaeli’de yapılması planlanan ulaşım çalışmalarıyla ilgili bir süre sohbet etti. Büyükakın, Vali Karaloğluna gerçekleştirdiği ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek Kocaeli için yeni projeler ve çalışmaların devam edeceğini belirtti.

2004 ile 2009 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olan Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli’de ki görevinden sonra Van Valiliğine ardından da Bursa Valiliğine atandı. Vali Karaloğlu 2013 yılından bu yana Bursa’da görevini yapıyor.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535