Başkan Sorgun’dan İlçelere Veda Ziyareti

27 Aralık’taki 5. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi öncesinde İl Başkanı Adayı olmadığını açıklayan AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, ilçelere veda ziyaretleri yapıyor. Yaklaşık bir hafta önce, 27 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek...

banner491
Başkan Sorgun’dan İlçelere Veda Ziyareti
banner567
27 Aralık’taki 5. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi öncesinde İl Başkanı Adayı olmadığını açıklayan AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, ilçelere veda ziyaretleri yapıyor. Yaklaşık bir hafta önce, 27 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan 5. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi’nde İl Başkanı adayı olmadığını açıklayan İl Başkanı Ahmet Sorgun, Selçuklu, Çumra, Bozkır, Hadim Taşkent ve Güneysınır İlçe Teşkilatları’nı ziyaret etti. Ziyaretlere Başkan Sorgun’un yanı sıra AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dündar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ünüvar ile Mehmet Ali Algül de katıldı.

“SİZİN İÇİN FATİHA; BİZİM İÇİN HATİM DUASI ZAMANI”

5. Olağan İlçe Kongreleri dolayısıyla yeni ilçe başkan ve yönetimlerini de tebrik eden Başkan Sorgun, 5 yıl gibi uzun bir süre İl Başkanlığı yaptığını bu süre içerisinde tüm teşkilatlarla önemli çalışmalara ve başarılara imza attıklarını dile getirdi.

Sorgun, konuşmasında, “5 yıldır bu baki davanın bir neferi olarak gayretimiz oldu. Bu süre içerisinde ilçelerimize defalarca geldik. Teşkilatlarımızın tüm birimleriyle ve hep birlikte önemli birçok çalışmalara ve başarılara imza attık. Böyle bir zamanda bu baki davada hak rızası ve halk hizmetinde olmak, bizim için en önemli olan şeydi. Yoksa Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı; Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan olduğu bir dönemde kimin il veya ilçe başkanı olduğu önemli değil. Önemli olan bu davanın devamıdır. 5. Olağan İlçe Kongrelerimizi tamamladık. Ben, tüm ilçe teşkilatlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Tabi durmak yok diyoruz ve zaten ilçelerimiz de yeni dönem çalışmalarını başlattı. Ama yeni ilçe yönetimlerimiz için Fatiha; bizim içinse Hatim Duası zamanı geldi. Hepinizden haklarınızı helal etmenizi diliyorum” diye konuştu.

AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, ziyaretin sonunda İlçe Başkanları, belediye başkanları, ilçe yönetimleri ve belediye meclis üyelerine birer hediye takdim etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590