Piri Reis Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda konuşan Vali Tuncay Akkoyun, 2022 yılının kamu yatırımları hususunda çok başarılı bir yıl olduğunu belirterek, muhtarların köylerimizdeki ihtiyaçların tespit edilmesi ile kamu yatırımlarının planlanması ve uygulanması noktasında önemine vurgu yaptı.

İlimizde köylerimizin alt yapısı, içme suyu ve diğer bütün yatırımların çok büyük bir gayretin ve emeğin neticesi olduğunun altını çizen Vali Akkoyun, hemşehrilerimizin yaşadıkları yerlerde mutlu ve müreffeh bir hayat sürdürmeleri için çalışmayı sürdüreceklerini ve köylerimizde yeni kamu yatırımlarının gerçekleşmeye devam edeceğini vurguladı.

Konuşmasının devamında Karamanlıların en iyi kamu hizmetlerine layık olduğuna işaret eden Vali Akkoyun, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza ulaştırılmasında hız-kalite dengesine dikkat çekerek, kamu yatırımlarının hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde gerçekleşmesinin ehemmiyetini ifade etti.

Vali Tuncay Akkoyun, gelişen ve büyüyen ülkemiz ile doğru orantılı olarak İlimizin de gelişmeye ve büyümeye devam edeceğini belirtti.

Toplantının hayırlı olmasını temenni eden Vali Tuncay Akkoyun, kamu yatırımlarının vatandaşlarımıza ulaştırılmasında, İl Genel Meclisimize, İl Özel İdaresine, Köylere Hizmet Götürme Birliğine, Muhtarlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.

Toplantıya, Vali Yardımcısı Fatih Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Eyyup Çayır,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez, İl Genel Meclis Üyeleri ve Muhtarlar da katıldı.