Fuar’da sektöre yön veren markalar, yeni ürünlerini IBAKTECH – Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’nda sergiledi.

KTSO Üyeleri, sektörlerine yönelik en yeni uygulamaları inceleme fırsatı buldu. İki yılda bir düzenlenen ticaret fuarı, yarattığı iş hacmi ile büyüyen Türkiye pazarında ve tüm Avrasya bölgesinde sektörünün en önemli etkinliği konumunda bulunuyor. Bu sayede Odamız üyeleri IBAKTECH Fuarında ekmek, pasta makinalarından dondurma, çikolata teknolojilerine birçok ürün ve malzeme çeşitliliği ile buluştu.
Fuarlar hakkında açıklamalarda bulunan  KTSO Başkanı Mustafa Gökhan Alkan; “Fuarlar Üyelerimiz için yeni iş bağlantıları kurmaları için istişare ortamları oluşturuyor. Komitelerimiz aracılığıyla üyelerimizden gelen talepler sonucu oluşturduğumuz fuar takvimimiz doğrultusunda üyelerimiz öncü fuarlara katılarak ve sektörlerine hitap eden en yeni uygulamaları inceleyerek işletmelerine ve il ekonomimize katkı yapmaya devam ediyor. Karaman Ticaret ve sanayi Odası olarak üyelerimizin faydasına olacak ve ticari faaliyetlerini arttıracak her türlü fuar ve etkinlik ziyaretlerinde bulunarak, aktif oda anlayışı ile ilerlemeye devam edeceğiz.” diye konuştu.