banner464

AKÇEV'den Dev Organizasyon

Karaman Kuran'ın Anlamıyla Buluşuyor

AKÇEV'den Dev Organizasyon

Karaman Kuran'ın Anlamıyla Buluşuyor

16 Ocak 2014 Perşembe 11:00
1666 Okunma
AKÇEV'den Dev Organizasyon
 Karaman Ahlak Kültür ve Çevre Derneği ve  Kur'an'ın Anlamıyla Buluşmak Platformu Karaman İl Temsilciliği  Kur’an-ı Kerim’in okunması, anlaşılması ve yaşanması idealini gerçekleştirme hedefine yönelik olarak bir konferans tertip ediyor. 

Programda  Kur'an'ın Anlamıyla Buluşmak Platformunun Genel sekreterliği görevini de yürütmekte olan  İlahiyatçı Abdurrahman Katlan, Karamanlılar’a “Allah’ın İnsanlığa Son Hitabı ve Biz ” konulu konferans verecek.

Kur’ân-ı Kerîm kıraati ve mealinin seslendirilmesi ile başlayacak programda Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından düzenlenecek olan "Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları " Kapsamında tertip edilen " Kur’an-ı Kerim  Meali Bilgi Yarışması " nın tanıtımının yanı sıra, kısa film gösterilerine de yer verilecek.

Dev Organizasyona Davet 
Karaman Ahlak Kültür ve Çevre Derneği, Kur’an-ı Kerim’in okunması, anlaşılması ve yaşanması idealini gerçekleştirme hedefine yönelik olarak bir konferans tertip ediyor.

Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu ile birlikte gerçekleştirilecek olan programda, İlahiyatçı  Abdurrahman Katlan, Karamanlılar’a “Allah’ın İnsanlığa Son Hitabı ve Biz” konulu konferans verecek.
Kur’ân-ı Kerîm kıraati ve mealinin seslendirilmesi ile başlayacak programda Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından düzenlenecek olan Kur’an Meali Bilgi Yarışması’nın tanıtımının yanı sıra, kısa film gösterilerine de yer verilecek.
Yunus Emre Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan organizasyon, hicri 16 Rebîü’l-Evvel 1435, miladi 17 Ocak 2014 Cuma akşamı saat 19.25’de başlayacak.
Son Güncelleme: 16.01.2014 12:20
Yorumlar