banner629

Efeler Belediyesi tiyatro tutkunlarını bekliyor

Geleceğin sanatçılarını ve tiyatrocularını çıkarmayı hedefleyen Efeler Belediyesi bu konuda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kursa başvurular 18 ile 30 Eylül arasında Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi ve Adnan Menderes Yaşam...

banner491
Efeler Belediyesi tiyatro tutkunlarını bekliyor
banner567

Geleceğin sanatçılarını ve tiyatrocularını çıkarmayı hedefleyen Efeler Belediyesi bu konuda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kursa başvurular 18 ile 30 Eylül arasında Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi ve Adnan Menderes Yaşam Merkezinde yapılacak.

Efeler Belediye Tiyatrosu (EBT), sahnelediği profesyonel kadro oyunlarının yanında düzenlediği kursla da ilgi görüyor. Yaz dönemi kurslarını başarıyla tamamlayan Efeler Belediyesi, kış dönemi tiyatro kurslarının kayıtlarına başladı. Eğitim almak isteyen tiyatro severlerin kursların son kayıt tarihi olan 30 Eylül Cumartesi gününe kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.

Hobi edinmek isteyenler ya da tiyatro oyunculuğunu meslek edinmek isteyenler için 7’den 70’e ücretsiz tiyatro kursu başvurularının başladığını belirten Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan,” Tiyatro kursunun ilçemizde sosyal ve kültürel açıdan gençlerin önünü açmak açısından önemli bir çalışma olarak görüyoruz. Gençleri ve tiyatro severleri belediyemiz tiyatrosu tarafından verilecek olan kursa katılmaya davet ediyorum. Tiyatro kursumuz ücretsiz olarak verilecek ve gençlerin yanı sıra her yaş gurubundan da kayıt alıyoruz. Belediye olarak sanatın her alanında sanata ve sanatçıya destek vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590